Jaroslav Simon

Firmám nabízím podporu v oblasti ZJEDNODUŠOVÁNÍ, skupinovou i individuální práci s metodou FIREMNÍCH KONSTELACÍ a skupinové i individuální rozvojové workshopy v oblasti ROVNOVÁHY. Bližší informace o programech zašlu na vyžádání. 

REFERENCE

SEMINÁŘ ZEN A JEDNODUCHOST

Na Váš seminář rád vzpomínám, od jeho absolvování si často uvědomuji, jak se nám v dnešní době jednoduchosti nedostává a jak si všichni libujeme v zašmodrchanosti. A sám se snažím dělat vše pro to, abych nešmodrchal.
Pavel Smažík, ředitel, DENTAMED

Tento kurz je jedinečný a velmi užitečný. Díky 4 hodinám jsem objevila nový pohled na svět. Vylezla jsem z pomyslné krabice a začala jednoduše řídit svůj čas, energii, celý život.
Kateřina Strnadová, personální ředitelka, AVE

Lektor a účastníci semináře mne posunuli v praktickém využití principů jednoduchosti v životě.
Petr Tauchman, ředitel, EZCONN

Účastník semináře začne vnímat jednoduchost fundamentálně, jako vstup a výstup pro jakoukoliv činnost.
Ela Honická, HR Supervisor, MC DONALD'S ČR

Až do teď jsem si myslela, že můj manžel je magor. Díky tomuto semináři už vím, že není magor. Je minimalista.
Účastnice semináře

Jsem rád, že jsem absolvoval seminář Zen, koncentrace, jednoduchost. V současné přetechnizované a uspěchané době je toto téma velmi aktuální. Byl to pro mne přínosný seminář.
Jiří Bešta, ředitel, VSL SYSTÉMY

V dnešním přetechnizovaném, zrychleném a informacemi přeplněném světě pro mě seminář o jednoduchosti znamenal něco jako světlo v temnotě. Naději, že se to tu dá přežít ve zdraví. Díky semináři si na jednoduchost vzpomínám velice často. Stal se z ní můj vnitřní filtr, kterým se snažím z nových nápadů osekávat zbytečný tuk už v zárodku.
Petr Martínek, ředitel, PENTAR

Byl to pro mě jeden z nejlepších seminářů, kterých jsem se účastnila. A to právě proto, že nutí k přemýšlení a diskuzi, třeba i vnitřní. Šla jsem na seminář ze zvědavosti a netušila jsem, jak potřebuji učesat myšlenky a také vyhodit staré "krámy". Teď to dostalo naléhavější podobu.
Vladimíra Horváthová, manažer lidských zdrojů, PROMEDICA PRAHA

Seminář se mi líbil, ale já osobně to příliš nepotřebuji. Jednoduchost velmi potřebuje můj šéf. Ale on nemá absolutně čas. Tak sem poslal mě.
Účastnice semináře, asistentka předsedy představenstva

Mám-li popsat jednoduše, jak na mne seminář působil, volil bych slova: čistota, klid, průzračnost. Přál bych si najít v sobě sílu takto žít. Byl pro mne velkým impulsem do budoucna.
Martin Řehák, obchodní manažer, ROXCEL

Seminář Vám ukáže na praktických příkladech, že v jednoduchosti je síla. Přesvědčí Vás, abyste začali zjednodušovat svůj život, respektive se oprostili od věcí, které ho zbytečně komplikují. A není přitom nutné se stát buddhistickým mnichem. Jelikož jsem Váš seminář doporučil i manželce, která se ho pak i zúčastnila, byl jsem spokojen.
Marek Sucharda, ředitel, HARTING

Seminář mi otevřel oči a dal nový pohled na můj budoucí život.
Robert Plavec, předseda představenstva, SPA HOTEL THERMAL

Od minulého semináře mám dokonale uklizený stůl ve škole i doma. Moc to pomáhá.
Jiří Luka, zástupce ředitele, OPEN GATE

Díky za seminář a také moc díky za originální PF. Vaše PF-ko jsem si vytiskl a nalepil na skříň na kterou denně vidím + dal jsem si je jako tapetu na obrazovku. Snažím se denně v praxi opravdu věci zjednodušovat. Někdy se daří více, někdy méně, ale moje plocha s nápisem: "Zjednodušit si svůj život” mně v tom pomáhá! Díky.
Juraj Urbančík, jednatel, VARIANT

Seminář Dr. Simona mne přinutil hluboce se zamyslet nad svým životem a přitom jsem se v jeho průběhu i pobavila.
Jana Alfery, auditor, partner, WTS ALFERY

Dělám už 20 let to, co mě baví. Ale po knížkách od Stephena Covey a po semináři o jednoduchosti od pana PhDr. Simona, mě to nyní baví ještě více.
Michal Peřina, jednatel, LUGI


SEMINÁŘ FIREMNÍ KONSTELACE

“S Dr. Simonom sme nahliadli do sveta našho podvedomia. Inšpirujúce!”
Andrej Juris, výkonný ředitel, Západoslovenská distribučná

„Ta metoda mne fascinovala, v psychologii se nevyznám, ale Jaroslav Simon odvedl úžasnou práci. Konstelace ve mně zanechaly velice hluboký dojem, z něhož při své práci dosud čerpám.“
Tomáš Sedláček, makroekonomický stratég ČSOB

„Překvapilo mně, že se do jednotlivých konstelací dali zapojit nejen lidé, ale i procesy či zcela neživotné součásti firem. Z vývoje takových konstelací vyplývají například i doporučení ke změnám systému řízení či vztahů části firem.“
Radka Konečná, partnerka advokátní kanceláře Konečná & Šafář

„Hledali jsme moji roli v mezinárodní společnosti, v jejímž top managementu pracuji. Konstelace mi pomohly uvědomit si interkulturní zvláštnosti, kterými jsem se do té doby nezabýval.“  
Jaromír Radkovský, generální manažer lidských zdrojů Hyundai Motor Manufacturing Czech 

„Došlo mi, že si vlastně za pomoci druhých kreslím svůj vlastní obraz situace a sebe sama v ní. Našel jsem nedostatky ve svém vlastním fungování a pomohlo mi to zamyslet se nad věcmi, které jsem nikdy předtím za problém nepovažoval.“
Ivan Hruška, prezident Ness Technologies pro Evropu

"Účast na firemních konstelacích byla pro mne a některé další mé kolegy velký zážitek. Tuto zkušenost nejde sdělit tak, aby byla představitelná, to se prostě musí zažít."
Dana Kurzweilová, vedoucí odboru vzdělávání Kooperativa pojišťovna

FIRMY